+90 507 230 3861
diyet@kubrayaba.com
Diyetisyen Kayseri Alparslan Mah. Org. Eşref Bitlis Bulvarı No:9/4

Hakkımızda

birlikte

beslenme alışkanlıklarımızı düzenliyoruz

Beslenme alışkanlığının düzenlenmesi hayat standartlarınında yükselmesi anlamına gelmektedir. Sağlıklı bir bünye ardından başka başarılarıda sürükleyecektir.

Kübra YABA
Diyetisyen

sağlık için

doğru beslenme

diyetisyen kübra yaba

kübra yaba

diyetisyen

Diyetisyen Kübra Yaba 2010 yılında Kayseri Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu. Kayseri’de özel bir hastanede çalıştıktan sonra ‘Diyetisyen Kübra Yaba’ diyet ve sağlıklı beslenme merkezini kurdu. Kayseri merkezli diyet ve diyetisyen hizmetleri ve tüm Türkiye’de Online diyet hizmeti vermeye devam etmektedir.

Gerçek

Başarı Hikayeleri

'Korumada şöyle kilo alınır, yok verdiğin kiloların iki katını geri alırsın, bir kiloda takıldın mı bir daha veremezsin,' Bunların hepsi insanları yanıltmak için söylenen şeyler. Hiç biri gerçeği yansıtmıyor. Giden 50kg ve korumada geçen bir yılı aşkın sürede sonuç harika.
Hayati Bey
1,5 ayda giden 8kg yağ farkı ile özellikle göbek bölgesindeki harika düzelme. Devamı gelecek va yaza çok fit bir şekilde gireceğiz.
Zümrüt Hanım
Giden 9kg ın farkı ve yaşattığı güzellik
Danışan
Giden 20kg farkı. Artık gardrobumuzu yenilemenin zamanı.
Danışan
95kg dan 81kg a inmenin farkı. Cemal Bey'in azmini kutluyoruz
Cemal Bey
2 ayda tam olarak 10kg verdik. 103,7 den 93,7 ye düştük. Fark ortada
Şerife Hanım
Biz gülsüm ile tanıştığımızda çocuk endokrinden sevk edilmişti. Şeker hastalığı (diyabet) tanımız vardı. Kullandığımız pek çok ilaç vardı. 7kg gitti. Boynumuzdaki pigmentasyonlarda ciddi açılma var. Haziran ayına kadar 7kg ver gel giyen endokrine nisan ayında hazırız biz. En önemliside bu güzelliğin iradesi.
Gülsüm
Efe ile 2 ayda tamamı yağdan 9kg verdik. Diyet yapıyormuş gibi yapmadık. Herşeyi yedik. Sadece doğru porsiyonlama yöntemini kullandık. Lahmacun, dondurma, makarna, serbest bir öğün tüketimi yaptık ama yinede zayıfladık.
Efe
Giden 20 kg ın harika sonucu.
Danışan
Giden 20kg ın güzelliği. Bayanlarda basen ve göbek bölgesindeki yağlar gidince ortaya gerçekten harika sonuçlar çıkıyor.
Danışan
Kendisini birkaç gün görmeyince özleten Canan Hanım'la birlikte 1,5 ayda 8kg vererek harika bir sonuca imza attık.
Canan Hanım
10kg a yakın kaybımız var ve işin en güzel yanı tamamı yağdan. Fark ortada
Danışan
Sadece 4 haftada varılan sonuç. Tam 7kg farkını ortaya koyarak gitti. İrade diyete uyum hepsinin harika sonucu. Biz 93'ten 86'ya düştük. Daha yolumuz var
Danışan
5 haftada giden 7kg fark. Kendimize yağlarımızı yük yapmaya hiç gerek yok. Fit bir vücut her yaşta gerekli, her yaşta moda
Danışan
105 kg dan 85 kg a düştük. Daha yolumuz var ama giden kiloların güzelliği harika.
Danışan
Tartıda yüzümüzü güldüren sonuç. Salatasını köşe bucak yediyse sonucunuda aldık. İş yerine yanında kabak yemeği götürdüyse bu görüntüye değdi. Diyetisyene neden gidiyorsun diyenlerin sonucu görünce diyetisyeninin numarasını istemesi bizi çok mutlu ediyor.
Danışan
Giden kiloların güzelliği; aradaki fark ortada. Böyle hoş değişimler sonrası en büyük yorum kişinin kendisi oluyor.
Emel Hanım
Giden 5,5kg ın güzelliği. Hem öğlen hem de akşam yemeğini işyerinde yiyen emine hanımyoğun iş temposundan dolayı ara öğünleri bile zor buluyor. Ama azmin elinden hiçbir şey kurtulamıyor.
Emine Hanım
Danışan

WhatsApp

Bizimle iletişime geçmek, randevu almak veya soru sormak için tıklayın